Keressük konyhánk ❤️-ét!

A Trattoria Toscana Konyhafőnököt keres!

Autentikus toszkán éttermünkbe várjuk csapatunk szívét, lelkét:

aki képes a konyha tevékenységét és működését teljeskörűen irányítani és felügyelni, törekedve arra, hogy vendégeink páratlan gasztronómiai élményben részesülhessenek.Megnyitásunk óta folyamatosan olasz séfek, szakácsok segítették munkánkat, így ezúttal is olasz kollégát keresünk, aki kreatív, naprakész a gasztronómiai trendeket illetően és szakmája egyben a szenvedélye.

Kedves leendő Munkatársunk!

Várjuk, hogy megtaláljunk és általad betöltsük a gondosan kialakított Konyhafőnök helyét. Az elmúlt néhány év számunkra is jelentős kihívást hozott, de a profizmusból és szorgalomból a nehéz idők alatt sem engedtünk. Ha hozzánk csatlakozol, segítségeddel Vendégeink igényeinek kiszolgálása a megszokott legmagasabb színvonalon valósulhat meg.

Konyhafőnök pozíció a la Trattoria

  • Konyhai feladatok szervezése,
  • Szakácsok munkájának hatékony  irányítása,
  • Szezonális séf ajánlatok összeállítása,
  • HACCP előírások betartása és betartatása,
  • Együttműködő csapat és produktív munkahelyi légkör kialakítása.

Miért szeretnek nálunk dolgozni a kollégák?

Megbecsülés és családias környezet több, mint 20 éve,

hosszútávú, stabil munkalehetőség egy remek csapatban.

TE VAGY SZÁMUNKRA AZ IDEÁLIS ÚJ KOLLÉGA, HA:

  • Legalább 5 éves tapasztalatod van konyhafőnökként, előny, ha ezt nemzetközi környezetben szerezted
  • Kiemelten igényes vagy a munkádra
  • A napi 10+ órás munkavégzés nem jelent problémát
  • önállóan, rendezetten, és jól szervezetten végzed a munkádat

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a manager@toscana.hu e-mail címen.